נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה: 08-8558790  |  072-2333709  פקס: 08-8558780      info@gocargo.co.il

משלוח אווירי מחיר

הובלה אווירית – כמה היא עולה ומתי היא משתלמת?

טיפול בכל הדרוש עבור הובלה אווירית הוא מהעיסוקים המרכזיים של GO-CARGO. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם רוב חברת התעופה העולמיות ומספקים מענה יעיל ומשתלם עבור לקוחותינו המעוניינים לבצע משלוח אווירי. כמו כן אנו מספקים ייעוץ למתלבטים אודות הכדאיות של הובלה אווירית מול הובלה ימית, ומסבירים בפירוט על משמעות עלויות השילוח השונות.

קרא עוד...

חברת הובלה בינלאומית

הובלה בינלאומית עושים עם מקצוענים

הובלה בינלאומית היא תחום מורכב המערב לא מעט חוקים, הוראות ותקנות, ולכך יש להוסיף עמלות ונהלים שמעמידה כל מדינה בעולם. במטרה להבטיח את יעילות, חוקיות וכדאיות ההובלות יש לפנות אל חברת הובלה בינלאומית הפועלת מזה שנים רבות בתחום.

קרא עוד...

שילוח בינלאומי השוואת מחירים

שירותי שילוח בינלאומי מקצועיים וכדאיים

 

כל מי שעוסק בייבוא וייצוא מודע למורכבות הרבה של שילוח בינלאומי והחוקים וההוראות הקשורים לנושא. בנוסף לחוקים בינלאומיים יש גם לענות על נוהלי נמל ועמילות מכס המשתנים בין כל מדינה בעולם. לכן יש חשיבות רבה לפעול בתחום זה עם חברת שילוח מקצועית, כדוגמת GO-CARGO הוותיקה והמנוסה, המספקת שירותים בסטנדרטים בינלאומיים ומציעה פתרונות יעילים עבור צורכי שילוח בינלאומי. בנוסף, אם תערכו עבור שירותי שילוח בינלאומי השוואת מחירים תגלו שההצעות של החברה הן מהכדאיות והמשתלמות בשוק.

קרא עוד...

שילוח בינלאומי אקספרס

ליהנות משירות שילוח בינלאומי מהיר ואיכותי

 

נדרשים להעביר מטענים וסחורות לארץ או לחו"ל? מחפשים שירותי שילוח בינלאומי מהיר ואיכותי? כדאי שתכירו את GO-CARGO המוערכת והמנוסה, המספקת שירותי שילוח בינלאומי לכל יעד מבוקש בעולם עבור מחיר כדאי ביותר. החברה משתפת פעולה עם מרבית חברות הספנות והתעופה בעולם ויש לה את הכלים לייבא או לייצא סחורות ומטענים לכל כתובות מבוקשת. כל זאת עם מגוון פתרונות המספקים מענה לצרכים ספציפיים של לקוחות לרבות ביטוחי מטענים, שירותי קירור, יבוא אישי, הובלה עד פתח הבית, בניית ארגזים, שירותי אריזה, משלוחים מהירים ועוד.

קרא עוד...

עמילי מכס חיפה

שירותי עמילות מכס בחיפה לעוסקים בסחר בינלאומי

 

בעשורים האחרונים הפך העולם לכפר גלובאלי וכך נוצרו הרבה הזדמנויות ליבוא סחורות ושילוחן ממקומות שונים ברחבי הגלובוס. הדבר נכון גם לגבי השוק החיפאי וגורמים רבים בעיר וסביבתה העוסקים בסחר בינלאומי. יחד עם זאת, שילוח בינלאומי והתמודדות עם עמילות מכס  אינו תחום פשוט. עם GO-CARGO תזכו לשירותי שילוח בינלאומי ועמילות מכס בחיפה מקצועיים ומקיפים, אשר יהפכו את כל ההליך להרבה יותר מהיר, יעיל וכדאי.

קרא עוד...